Zespół Charytatywny

Biuro czynne w każdy poniedziałek miesiąca w godz. 9.00 – 11.00.

Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne „Bóg zapłać” za każdy gest życzliwości i dobroci.

Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy chętnych do wolontariatu.

Staramy się pomagać potrzebującym zarówno duchowo – odwiedziny samotnych, chorych, współorganizujemy dzień chorych w parafii, jak i materialnie. Rozprowadzamy paczki świąteczne  na Boże Narodzenie i Wielkanoc, dzieciom z rodzin uboższych dofinansowujemy obiady w szkole, organizujemy wyprawki szkolne.

O wsparcie prosimy w I niedzielę każdego miesiąca przy drzwiach kościoła.

Wdzięczni jesteśmy również za suche produkty spożywcze, chemię gospodarczą, artykuły dla dzieci.

W naszej parafii odbywa się również bezpłatne douczanie dzieci i młodzieży w zakresie j.polskiego, matematyki i j. angielskiego - poziom szkoly podstawowej i gimnazjum. Spotkania odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 15-17 w sali pod przedszkolem.