Terminarz spotkań

Parafialny Klub Salwator

zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie klubowe.  Obejrzymy film p.t. „Ostatni Szczyt”.

Na stronie Deon.pl/KAI napisano: „Hiszpańska kinematografia w całej swej historii nie pamięta, aby kiedykolwiek dokument o tematyce religijnej dorównywał pod względem oglądalności innym zachodnim hitom filmowym. Jednak „Ostatni szczyt” ….  przyciąga tłumy chcące zobaczyć historię księdza, który swoim życiem zachwycił wszystkich, którzy mieli okazję go spotkać…”.

Impulsem do nakręcenia filmu było spotkanie reżysera z sympatycznym, pełnym zapału księdzem. „Na pewno jeszcze się spotkamy” – pomyślał reżyser po rozmowie z księdzem. Niestety, 12 dni później kapłan nie żył. Film opowiada historię ks. Pablo Domingo.

Spotkanie jak zwykle w czwartek, 14 grudnia o godz. 16,30 w „Salce pod plebanią”.

Zapraszamy.