Terminarz spotkań

Parafialny Klub Salwator

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu „Tajemnice kościołów”.

Tym razem swoje tajemnice odkryją w Wieliczce Ojcowie Franciszkanie.

Spotykamy się w czwartek 19 października o godz. 16,00

przed kościołem oo. franciszkanów w Wieliczce.

Dojazd autobusem 304, który ma przystanki przy Muzeum Narodowym i przy Jubilacie.

W godz. 14 – 16 kursuje co 10 min.

Do zobaczenia w Wieliczce!

Parafialny Klub Salwator

zaprasza na kolejne spotkanie klubowe – spotkanie z filmem „Teraz i w godzinę śmierci”.

Tak piszą o nim twórcy tego filmu: „Na ekrany kin w całej Polsce wchodzi długo oczekiwany film „Teraz i w godzinę śmierci”.

To wielka epicka opowieść o sile modlitwy różańcowej, która jest w stanie odmieniać bieg historii. Film powstawał dwa lata. Zdjęcia kręcono na czterech kontynentach dzięki wsparciu tysięcy ludzi. Reżyserzy - Mariusz Pilis i Dariusz Walusiak - przejechali 120 tysięcy kilometrów, by dotrzeć do najbardziej niezwykłych świadectw-cudów, które dokonały się dzięki modlitwie różańcowej.

Na Filipinach rozmawiali z bohaterami „rewolucji różańcowej”, która doprowadziła do upadku dyktatury Ferdynanda Marcosa;

w Austrii – ze świadkami cudu różańcowego, dzięki któremu z tego kraju ponad pół wieku temu wycofały się wojska sowieckie;

w Nigerii – z biskupem diecezji prześladowanej krwawo przez terrorystów islamskich z Boko Haram, któremu objawił się Jezus i podarował mu różaniec, obiecując, że to „miecz, który pokona Boko Haram”.

Spotykamy się w czwartek 26 października o godz. 16,30 w „Salce pod plebanią”.