ogłoszenia parafialne

cmentarz salwator

wyszukiwarka grobów

wyszukiwarka grobow

błogosławiona bronisława

galeria zdjęć

przyjazne linki

„Salwatorska 19-stka”

         – odsłona Paschalna

 

Kiedy śpiewamy radosne ALLELUJA, kiedy nasza dusza z radości unosi się do nieba, pojawia się pytanie: co zrobić, aby ten stan utrzymać? Co zrobić, żeby zachować w sobie stan łaski?

 

Od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu ruszyła „Salwatorska 19-stka”, czyli miejsce dla młodych, aby jak najlepiej przeżyć niedzielną Eucharystię i spotkać się w dobrej atmosferze przy stole. Wszystko po to, aby dobrze zacząć tydzień nauki, studiów czy pracy.

 

Przez cały Wielki Post uczestnicy zastanawiali się na "19-stkach" jak uleczyć duszę. Celem było dobre przygotowanie do świąt Wielkiej Nocy. Jak jednak zrobić, aby nie mówić: „święta, święta i po świętach”? Jak zatrzymać w sobie radość przeżytą w czasie świąt Wielkanocnych?

 

"Rusz duszę" to nowy, paschalny cykl naszych "19-stkowych" spotkań w parafii Najświętszego Salwatora, w którym będziemy poznawać każdy z siedmiu darów Ducha Świętego. Wszystko po to, aby zachować naszą duszę w zdrowiu. Aby mogła nie tyle zdobywać szczyty, ale by mogła żyć pełnią życia i mogła wędrować samymi szczytami. Tam widoki są najpiękniejsze.

 

Zapraszamy już od Niedzieli Miłosierdzia, o godz. 19.00 na Eucharystię ze słowem w parafii Najświętszego Salwatora w Krakowie, a potem na małe co nieco przy kawie i ciasteczku w naszej kawiarence.

 

Bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/salwatorska19stka/